Переваги дерев'яних каркасних будинків, збірних каркасно-щитових будинків

З 2003 року ТМ СОЛІДБУД виготовляє енергоощадні каркасні і каркасно-щитові збірні будинки, а тому наведені нижче аргументи не поцуплені з простору інтернету, а підкріплені нашим досвідом та відгуками наших клієнтів з усіх куточків України та країн ЄС.  

Ціна та економія енергоощадного будинку

Ціна каркасного будинку чи збірного каркасно-панельного будинку є значно меншою за будинок, збудований за таким же проектом із цегли, газобетону, клеєного бруса.

Замовники, котрі живуть у каркасному або каркасно-щитовому будинку, збудованому нашою компанією, щомісяця заощаджують значні кошти, адже: 

їм немає потреби постійно конопатити шпарини і тріщини, що є неминучим у зрубі або будинку з оцилиндрованої колоди; 

не потрібно періодично обробляти стіни дорогими антисептиками; 

у порівнянні з цегляними і навіть газобетонними, наші каркасні будинки на 40-50% дешевші в опаленні;

каркасні будинки швидко прогріваються, адже нагрівається лише повітря всередині будинку, а стіни прогрівати не потрібно;

низькі витрати енергії на опалення дозволяють нашим клієнтам обігрівати каркасні будинки електрикою, не витрачаючись на підключення газу;

правильно збудований каркасний будинок взимку при вимкненому опаленні втрачатиме лише 2 градуси тепла на добу.

 У порівнянні з цеглянним або газобетонним, каркасний або збірний каркасно-щитовий будинок матиме більшу загальну площу при однаковій площі забудови, адже його стіни більш ніж удвічі тонші. 

 Якщо фасад каркасного будинку оздоблений клінкерною цеглою, цементно-стружковою або магнезитовою плитою, а стіни зсередини обшиті гіпсокартоном, то ризик його загоряння зведено до нуля.

Каркасна технологія є надзвичайно гнучкою, дозволяє застосувати найсміливіші архітектурні рішення, що неможливо або ж надзвичайно дорого при традиційному будівництві. Під час будівництва каркасний будинок можна безліч разів як завгодно перебудовувати з мінімальними затратами часу, праці та матералів, а саме: зміщувати перестінки, міняти розміри проємів, добавляти нові проєми під вікна/двері і т.д. У подальшому готовий каркасний будинок також без проблем можна перебудовувати. 

Після монтажу каркасно-щитового будинку будівельний майданчик лишається винятково чистим, без бою цегли, розкиданого розчину, слідів важкою техніки, що є неминучим при мурування коробки цегляного будинку. 

Для монтажу каркасного будинку достатньо напруги у 220 Вольт. 

Будівництво

Дерев'яний каркасний і каркасно-щитовий збірний будинок має безсумнівну перевагу вже на етапі вибору ділянки під забудову, адже каркасний будинок у шість-десять разів легший від цегляного і удвічі-утрічі легший від газобетонного або з оциліндрованої колоди! А це значить, що будувати каркасні і каркасно-щитові збірні будинки можливо практично на будь-яких грунтах з будь-яким рельєфом, де й ділянка коштуватиме дешевше.

По-друге: оскільки дерев'яний каркасний будинок або збірний каркасно-щитовий дім у 10-15 разів легший від традиційного мурованого будинку з цегли, піно-газобетону або "термодому", то й фундамент у каркасника теж полегшений а, відповідно, і дешевший. І чекати не потрібно, доки фундамент "встоїться". 

Знову ж таки, завдяки невеликій вазі, каркасна технологія ідеальна для надбудови вже існуючих будівель без додаткового укріплення фундаменту або несучих стін. 

Монтаж каркасного будинку до 400 м2 здійснює бригада з 4-х робітників, при цьому жодної вантажопідйомної техніки не потрібно, оскільки вага готових панелей дозволяє їх перенос і підйом вручну. Тому ТМ СОЛІДБУД без проблем будував і будує каркасні споруди у важкодоступних місцях: у тісних садових товариствах, посеред лісу, у вузьких приморських вуличках південного берега Криму... 

 Беззаперечна перевага каркасної технології у порівнянні зі зрубом, оциліндрованою колодою, клеєним брусом, а тим паче з традиційними мокрими процесами: цеглою, газобетоном, термодомо так це швидкість виготовлення і будівництва. Від моменту копання фундаменту до заселення  - три місяці, у будь-яку пору року! 

Дерев'яний каркасний будинок не потребує очікування, доки стіни "встояться" як у цегляному будинку чи "сядуть" як у зрубі - кінцеву оздобу можна починати відразу ж з моменту зведення "коробки". 

Монтаж каркасного і каркасно-щитового будинку відбувається "сухим" способом, відсутні будь-які "мокрі" процеси.

Каркасний будинок можна монтувати за будь-якої погоди цілорічно.

Екологія

У країнах ЄС каркасний будинок, каркасно-щитовий будинок, збірно-панельний будинок є синонімами слова ЕКОЛОГІЧНИЙ. 

Справа в тім, що:

у будівництві каркаснока застосовуються дружні для здоровя людини матеріали;

у правильно збудованому каркасному будинку за правильної його експлуатації завжди здоровий мікроклімат; 

виготовлення будівельних матеріалів для каркасного будинку є менш енергоємким і завдає мало шкоди навколишньому середовищу; 

каркасний будинок потребує менше енергії для обігріву, а значить зменшується кількість викидів СО2 в атмосферу.

 


    

 

 

Монтаж каркасного будинку

  Строительство каркасной гостинницы  


Каркасний будинок лицьований цеглоюКаркасний дім на ВолиніКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Рівне
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM