Переваги дерев'яних каркасних будинків, збірних каркасно-щитових будинків

З 2003 року ТМ СОЛІДБУД виготовляє енергоощадні каркасні і каркасно-щитові збірні будинки, а тому наведені нижче аргументи не поцуплені з простору інтернету, а підкріплені нашим досвідом та відгуками наших клієнтів з усіх куточків України та країн ЄС.  

Ціна та економія енергоощадного будинку

Ціна каркасного будинку чи збірного каркасно-панельного будинку є значно меншою за будинок, збудований за таким же проектом із цегли, газобетону, клеєного бруса.

Замовники, котрі живуть у каркасному або каркасно-щитовому будинку, збудованому нашою компанією, щомісяця заощаджують значні кошти, адже: 

їм немає потреби постійно конопатити шпарини і тріщини, що є неминучим у зрубі або будинку з оцилиндрованої колоди; 

не потрібно періодично обробляти стіни дорогими антисептиками; 

у порівнянні з цегляними і навіть газобетонними, наші каркасні будинки на 40-50% дешевші в опаленні;

каркасні будинки швидко прогріваються, адже нагрівається лише повітря всередині будинку, а стіни прогрівати не потрібно;

низькі витрати енергії на опалення дозволяють нашим клієнтам обігрівати каркасні будинки електрикою, не витрачаючись на підключення газу;

правильно збудований каркасний будинок взимку при вимкненому опаленні втрачатиме лише 2 градуси тепла на добу.

 У порівнянні з цеглянним або газобетонним, каркасний або збірний каркасно-щитовий будинок матиме більшу загальну площу при однаковій площі забудови, адже його стіни більш ніж удвічі тонші. 

 Якщо фасад каркасного будинку оздоблений клінкерною цеглою, цементно-стружковою або магнезитовою плитою, а стіни зсередини обшиті гіпсокартоном, то ризик його загоряння зведено до нуля.

Каркасна технологія є надзвичайно гнучкою, дозволяє застосувати найсміливіші архітектурні рішення, що неможливо або ж надзвичайно дорого при традиційному будівництві. Під час будівництва каркасний будинок можна безліч разів як завгодно перебудовувати з мінімальними затратами часу, праці та матералів, а саме: зміщувати перестінки, міняти розміри проємів, добавляти нові проєми під вікна/двері і т.д. У подальшому готовий каркасний будинок також без проблем можна перебудовувати. 

Після монтажу каркасно-щитового будинку будівельний майданчик лишається винятково чистим, без бою цегли, розкиданого розчину, слідів важкою техніки, що є неминучим при мурування коробки цегляного будинку. 

Для монтажу каркасного будинку достатньо напруги у 220 Вольт. 

Будівництво

Дерев'яний каркасний і каркасно-щитовий збірний будинок має безсумнівну перевагу вже на етапі вибору ділянки під забудову, адже каркасний будинок у шість-десять разів легший від цегляного і удвічі-утрічі легший від газобетонного або з оциліндрованої колоди! А це значить, що будувати каркасні і каркасно-щитові збірні будинки можливо практично на будь-яких грунтах з будь-яким рельєфом, де й ділянка коштуватиме дешевше.

По-друге: оскільки дерев'яний каркасний будинок або збірний каркасно-щитовий дім у 10-15 разів легший від традиційного мурованого будинку з цегли, піно-газобетону або "термодому", то й фундамент у каркасника теж полегшений а, відповідно, і дешевший. І чекати не потрібно, доки фундамент "встоїться". 

Знову ж таки, завдяки невеликій вазі, каркасна технологія ідеальна для надбудови вже існуючих будівель без додаткового укріплення фундаменту або несучих стін. 

Монтаж каркасного будинку до 400 м2 здійснює бригада з 4-х робітників, при цьому жодної вантажопідйомної техніки не потрібно, оскільки вага готових панелей дозволяє їх перенос і підйом вручну. Тому ТМ СОЛІДБУД без проблем будував і будує каркасні споруди у важкодоступних місцях: у тісних садових товариствах, посеред лісу, у вузьких приморських вуличках південного берега Криму... 

 Беззаперечна перевага каркасної технології у порівнянні зі зрубом, оциліндрованою колодою, клеєним брусом, а тим паче з традиційними мокрими процесами: цеглою, газобетоном, термодомо так це швидкість виготовлення і будівництва. Від моменту копання фундаменту до заселення  - три місяці, у будь-яку пору року! 

Дерев'яний каркасний будинок не потребує очікування, доки стіни "встояться" як у цегляному будинку чи "сядуть" як у зрубі - кінцеву оздобу можна починати відразу ж з моменту зведення "коробки". 

Монтаж каркасного і каркасно-щитового будинку відбувається "сухим" способом, відсутні будь-які "мокрі" процеси.

Каркасний будинок можна монтувати за будь-якої погоди цілорічно.

Екологія

У країнах ЄС каркасний будинок, каркасно-щитовий будинок, збірно-панельний будинок є синонімами слова ЕКОЛОГІЧНИЙ. 

Справа в тім, що:

у будівництві каркаснока застосовуються дружні для здоровя людини матеріали;

у правильно збудованому каркасному будинку за правильної його експлуатації завжди здоровий мікроклімат; 

виготовлення будівельних матеріалів для каркасного будинку є менш енергоємким і завдає мало шкоди навколишньому середовищу; 

каркасний будинок потребує менше енергії для обігріву, а значить зменшується кількість викидів СО2 в атмосферу.

 


    

 

 

Монтаж каркасного будинку

  Строительство каркасной гостинницы  


Каркасний дім на ВолиніКаркасний будинок лицьований цеглоюКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок Київська областьКаркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, Франція
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM