Питання: У вас вказана ціна каркасного будинку  за м2. Це по стіні чи підлозі? Яким чином мені розрахувати вартість м2 мого будинку?

Солідбуд: Фактурний метр квадратний - це площа забудови по крайніх точках каркасу будівлі. Площа другого поверху і мансардного поверху сумується з площею першого поверху. Площа балконів обраховується з понижуючим коефіцієнтом від 0,3 до 0,7. Тобто, якщо у вас фундамент (відповідно, каркас) 9х10 м у два поверхи без балконів і еркерів, то фактурна площа складе 180 м2. 

Питання: У мене ділянка у садовому кооперативі. До мене веде дуже вузька дорога з багатьма поворотами, навіть легковою машиною важко їхати. Чи можете ви збудувати каркасно-панельну дачу, якщо ні вантажівка, ні кран до мене не доїдуть?

Солідбуд: У випадках з неможливістю доставки на місце будівництва готових стінових панелей і ферм даху, ми практикуємо збирання каркасного будинку на майданчику. Всі елементи каркасу, а саме стійки, нижній та верхній бруси виготовляються на високоточному обладнанні в цеху, маркуються згідно проекту, доставляються в зручних для транспортування малогабаритним транспортом і розрахованих для ручного переміщення по майданчику пакетах. Панелі збиваються пневматичним інструментом на місці, ферми збираються не на МЗП, а на фанерно-клейові накладки. На якість і стійкість будинку це не впливає, лише час будівництва збільшується на кілька днів. 

 

 


Каркасний будинок РівнеКаркасний будинок Київська областьКаркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний дім на ВолиніКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, Франція
 
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM