Питання: У вас вказана ціна каркасного будинку  за м2. Це по стіні чи підлозі? Яким чином мені розрахувати вартість м2 мого будинку?

Солідбуд: Фактурний метр квадратний - це площа забудови по крайніх точках каркасу будівлі. Площа другого поверху і мансардного поверху сумується з площею першого поверху. Площа балконів обраховується з понижуючим коефіцієнтом від 0,3 до 0,7. Тобто, якщо у вас фундамент (відповідно, каркас) 9х10 м у два поверхи без балконів і еркерів, то фактурна площа складе 180 м2. 

Питання: У мене ділянка у садовому кооперативі. До мене веде дуже вузька дорога з багатьма поворотами, навіть легковою машиною важко їхати. Чи можете ви збудувати каркасно-панельну дачу, якщо ні вантажівка, ні кран до мене не доїдуть?

Солідбуд: У випадках з неможливістю доставки на місце будівництва готових стінових панелей і ферм даху, ми практикуємо збирання каркасного будинку на майданчику. Всі елементи каркасу, а саме стійки, нижній та верхній бруси виготовляються на високоточному обладнанні в цеху, маркуються згідно проекту, доставляються в зручних для транспортування малогабаритним транспортом і розрахованих для ручного переміщення по майданчику пакетах. Панелі збиваються пневматичним інструментом на місці, ферми збираються не на МЗП, а на фанерно-клейові накладки. На якість і стійкість будинку це не впливає, лише час будівництва збільшується на кілька днів. 

 

 


Каркасний дім на ВолиніКаркасний будинок РівнеКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок лицьований цеглою
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM