ГлавнаяНовости → Старые цены на каркасные дома!
11.04.2014

Незважаючи на щоденний ріст курсу долара і євро останніми тижнями, всупереч постійному здорожчанню будівельних матеріалів і послуг в Україні, ТМ "Солідбуд" лишає на другий квартал 2014 року вартість дерев'яного каркасу будинку незмінною: 780 грн за м/в у випадку самовивозу і самостійного збирання і 980 грн за м/в у випадку нашого транспортування до місця будівництва і монтажу каркасу дерев'яного каркасного будинку спеціалістами ТМ "Солідбуд".

Втримати стабільну ціну на каркас дерев'яного каркасного будинку ТМ "Солідбуд" спроможний тому, що він є безпосереднім виробником замкненого циклу, тобто всі роботи: проектування будинку, заготівля і обробка пиломатеріалів, виготовлення каркасних панелей стін і ферм даху відбувається силами компанії без залучення сторонніх підрядних організацій. 

При виготовленні каркасу дерев'яного каркасного будівництва вартість імпортних складових є незначною, а значні складські запаси дозволяють нам тримати вартість каркасного будинку стабільною.

← Вернуться назад

Каркасный дом производства ТМ СОЛИДБУД, ФранцияКаркасный дом производства ТМ СОЛИДБУД, ФранцияКаркасный дом в РовноКаркасно-щитовой дом КиевКаркасный дом Каркасный дом ВолыньКаркасный дом Киевская область
 
© 2007 - 2020 Все права защищены. TM Solidbud
Создание сайта SEOTM
Адрес: 35604 Украина, Ровенская обл.,
г.Дубно, ул.Короленка, 61
Тел/факс: (03656) 4-58-97 - производство
Мобильный: (050) 581-44-42
E-mail: info@solidbud.com
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Все права защищены. TM Solidbud
Создание сайта SEOTM