Проектування дерев'яних каркасних і збірних каркасно-щитових будинків, готелів, ресторанів

ТМ "СОЛІДБУД" виконає проект дерев'яного каркасного будинку, збірного каркасно-щитового будинку, готелю, ресторану, бази відпочинку або адаптує вже існуючий проект згідно Ваших побажань і у короткі терміни.

       Ми працюємо у спеціалізованій програмі "Envisioneer construction suite" для каркасного проектування канадскьої компанії "Cadsoft corporation". Ця програма адаптована францізькою фірмою "A-doc" під вимоги європейського нормативу Eurocode 5.

 

 

 

 

 

У нас два етапи проектування каркасних будівель:

1. Ескіз намірів забудови (ескізний проект каркасного будинку)

Ми виконуємо згідно "Положення про архітектурний ескізний архітектурний проект", затвердженого Держбудом України 21.10.1991 за N 51/-839/1) і ДБН А.2.2-3-2004. Ескізний проект каркасного будинку включає плани, фасади, розрізи з максимальними відмітками висотності.

Згідно статті № 27 Закону України від 17.02.2011 за № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності" і Наказу Мінрегіонбуду України № 103 от 05.07.2011 "Порядок видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки" при будівництві житлового або дачного будинку висотою не більше двох поверхів і площею до 300 м2 , ескізного проекту будинку разом із ескізними планами забудови ділянки достатньо для отримання будівельного паспорта. 

2. Робочий проект виготовлення і монтажу каркасного будинку. 

Оскільки в Україні відсутні ДБН (Державні будівельні норми) малоповерхового дерев'яного каркасного будівництва, у проектуванні каркасних будинків ми керуємося європейськими нормами Єврокод 5, французькими DTU 31.1, DTU 31.2, німецькими DIN 1052.

 

Розробка проекту є безкоштовною і входить у вартість будівництва.

 

1. Переробка вже готового проекту

Ми адаптовуємо для будівництва у каркасній і каркасно-щитовій технології вже готовий проект будинку, готелю чи ресторану будь-якої складності, виконаний для традиційних матеріалів.

Як свідчить наш досвід, у всіх випадках будівництво у каркасній технології виявилося для замовника швидше і дешевше від мурованих стін, а подальша експлуатація безпроблемна, на відміну від будівель з масиву деревини.

2. Розрахунок по ескізному проекту

В інтернеті є у вільному доступі тисячі проектів. Надішліть нам посилання на сторінку в мережі з проектом будинку, який Вам подобається. Ви також маєте змогу внести будь-які зміни до цього проекту.

3. Виготовлення проекту з нуля

Висловіть своє бачення майбутньої будови і ми реалізуємо Вашу мрію в компютері і в реальності! Особистої зустрічі задля проектування не потрібно - всі зміни і побажання Ви можете висловлювати телефоном або електронними листами.

 

Проектування каркасного будинку Солідбуд   Каркасный дом Львов

Напишіть нам

   (обов'язково)
   (обов'язково)
Приєднати файл:

обмеження на розмір файлу 10Мб

Каркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок лицьований цеглоюКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний дім на Волині
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM