Проектування дерев'яних каркасних і збірних каркасно-щитових будинків, готелів, ресторанів

ТМ "СОЛІДБУД" виконає проект дерев'яного каркасного будинку, збірного каркасно-щитового будинку, готелю, ресторану, бази відпочинку або адаптує вже існуючий проект згідно Ваших побажань і у короткі терміни.

       Ми працюємо у спеціалізованій програмі "Envisioneer construction suite" для каркасного проектування канадскьої компанії "Cadsoft corporation". Ця програма адаптована францізькою фірмою "A-doc" під вимоги європейського нормативу Eurocode 5.

 

 

 

 

 

У нас два етапи проектування каркасних будівель:

1. Ескіз намірів забудови (ескізний проект каркасного будинку)

Ми виконуємо згідно "Положення про архітектурний ескізний архітектурний проект", затвердженого Держбудом України 21.10.1991 за N 51/-839/1) і ДБН А.2.2-3-2004. Ескізний проект каркасного будинку включає плани, фасади, розрізи з максимальними відмітками висотності.

Згідно статті № 27 Закону України від 17.02.2011 за № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності" і Наказу Мінрегіонбуду України № 103 от 05.07.2011 "Порядок видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки" при будівництві житлового або дачного будинку висотою не більше двох поверхів і площею до 300 м2 , ескізного проекту будинку разом із ескізними планами забудови ділянки достатньо для отримання будівельного паспорта. 

2. Робочий проект виготовлення і монтажу каркасного будинку. 

Оскільки в Україні відсутні ДБН (Державні будівельні норми) малоповерхового дерев'яного каркасного будівництва, у проектуванні каркасних будинків ми керуємося європейськими нормами Єврокод 5, французькими DTU 31.1, DTU 31.2, німецькими DIN 1052.

 

Розробка проекту є безкоштовною і входить у вартість будівництва.

 

1. Переробка вже готового проекту

Ми адаптовуємо для будівництва у каркасній і каркасно-щитовій технології вже готовий проект будинку, готелю чи ресторану будь-якої складності, виконаний для традиційних матеріалів.

Як свідчить наш досвід, у всіх випадках будівництво у каркасній технології виявилося для замовника швидше і дешевше від мурованих стін, а подальша експлуатація безпроблемна, на відміну від будівель з масиву деревини.

2. Розрахунок по ескізному проекту

В інтернеті є у вільному доступі тисячі проектів. Надішліть нам посилання на сторінку в мережі з проектом будинку, який Вам подобається. Ви також маєте змогу внести будь-які зміни до цього проекту.

3. Виготовлення проекту з нуля

Висловіть своє бачення майбутньої будови і ми реалізуємо Вашу мрію в компютері і в реальності! Особистої зустрічі задля проектування не потрібно - всі зміни і побажання Ви можете висловлювати телефоном або електронними листами.

 

Проектування каркасного будинку Солідбуд   Каркасный дом Львов

Напишіть нам

   (обов'язково)
   (обов'язково)
Приєднати файл:

обмеження на розмір файлу 10Мб

Каркасно-щитовий будинок КиївКаркасний дім на ВолиніКаркасний будинок лицьований цеглоюКаркасний будинок РівнеКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, Франція
 
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM