Про нас

ТМ "СОЛІДБУД" - проектування, виробництво, будівництво каркасних будинків

Наша структура

Торгівельна марка "Солідбуд" (зареєстрований знак у Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг за № 107362). Виробнича компанія ТМ Солідбуд - ПП "УФА НОВА". Деревообробний завод і цех з виробництва каркасних конструкцій, це понад 2000 м2 приміщень на площі 1,1 гектара у місті Дубно, Рівненської області, земля і приміщення у власності підприємства. Сучасне обладнання забезпечує повний цикл обробки деревини - розпил, сушіння, стругання, антисептування, збирання готових виробів.

Нам 15 років! Наша історія.

ПП "УФА НОВА"розпочала діяльність у 2001 році з експортних поставок виробів з деревини власного виробництва до Західної Європи. До речі, ми одна з небагатьох українських фірм, яка експортує лише готову продукцію.

У 2001-2003 на замовлення виноробів півдня Франції роках ми виготовляли опори для виноградників та будівельні пиломатеріали.
 
У 2003-2004 роках ми виграли тендер на поставку до Італії шумовідбивних конструкцій до Олімпіади в Туріні.

шумозахисні конструкції автодороги       

У 2003 році за допомогою французьких партнерів ми налагодили виробництво збірних каркасно-панельних будинків для експорту в країни ЕС.

У тому ж році ми проектування каркасних будинків, виробництво і будівництво під ключ по всій території України. За 10 років нами збудовано десятки тисяч квадратних метрів каркасних будинків, готельно-ресторанних комплексів.

  
Ліцензія на будівництво МінРегіонБуду України АВ №359920

ПП "УФА НОВА" є членом Торгово-промислової палати України.

 

Панели сборных домов       Збірний каркасно-щитовий будинок


Каркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний дім на ВолиніКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, Франція
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM