Каркасні будинки

Котедж для комфортного проживання, де тепло взимку і прохолодно влітку, всього за три місяці і без особливих проблем, не виходячи за рамки попереднього кошторису: чи можливо це? Так! Якщо це дерев'яний каркасний дім!

Каркасник - це не просто дім, це філософія, стиль життя сучасної людини, не обтяженої забобонами минулого, вільної від кайданів консерватизму і такої, що прагне нових звершень! Людини раціональної, яка вміє заробляти і економити гроші, людини, що живе для себя і у той же час дбає про навколишнє середовище і про те, що зостанеться прийдешнім поколінням.

Галерея

         Дерев'яний каркасний дім Київ Дерев'яний каркасний дім КиївТераса дерев'яного каркасного будинкуВид фасаду каркасного будинку з дерева

Переваги

Переваги каркасного дому відносно інших технологій будівництва із дерева (зруб/оциліндровка/масив бруса):

КАРКАСНИЙ БУДИНОК ЗРУБ, БРУС З МАСИВУ ДЕРЕВИНИ 
Відсутність усушки-усадки, у каркасному будівництві вологість пиломатеріалу 15%+-3% Усадка до 10 см на 3-х метрах висоти будівлі!
Відсутність тріщин і шпаринок  Поява тріщин і шпаринок, потреба у герметику і конопатінні
Ідеальна геометрія стін Технологічні викривлення стін в процесі будівництва і усадки
Довготривалий строк служби зовнішьної і внутрішньої оздоби Періодичне поновлення лакофарбового покриття дерев'яних стін
Хороша теплова ізоляція Значні тепловтрати, дороге опалення
   


Переваги каркасного дому відносно інших технологій будівництва:

 1. Енергоефективність:
  • Більш енергоефективні в опаленні порівняно з цегляними і газобетонними на 40-50%
  • Швидко прогріваються внаслідок малої теплопровідності стін
  • Правильно побудований каркасний дім взимку втрачає тільки 2 градуси тепла на добу при вимкненому опаленні
 2. Пожежобезпека – ризик загоряння зведений до нуля, якщо стіни обшиті клінкерною цеглою, цементно-стружковою або магнезитовою плитою
 3. Зручність в проектуванні і будівництві:
  • Каркасна технологія - гнучка, що дозволяє перебудовувати дім під час будівництва: зміщувати перестінки, змінювати розміри прорізів, додавати нові прорізи під вікна/двері і т.д.
  • У 6-10 раз легший за цегляний і у 2-3 рази, ніж газобетонний, що дозволяє зменшити навантаження на фундамент.
  • Після монтажу каркасно-щитового дому будівельний майданчик залишаєтсья винятково чистим, без залишків поламаної цегли, розкиданого цементного розчину, слідів важкої техніки, що є неминучим при муруванні коробки цегляного будинку.

 Графік переваг каркасного будинку

Дерев'яні каркасні будинки

Конструкція каркасного будинку нескладна. Але є три складові будівництва, якими не можна нехтувати:

1. Проектування.

Навіть найпростіша з попереднього погляду будова потребує грамотного проектування у спеціалізованих комп'ютерних програмах.

2. Якісний пиломатеріал.

Каркас будинку (рама, скелет) є найголовнішим елементом будови, оскільки саме він несе всі навантаження і на нього навішуються теплоізоляційні і оздоблювальні матеріали. Тому саме каркасу слід приділити якнайбільше уваги, насамперед якості пиломатеріалу, адже утеплювач чи оздоблювальні матеріали з часом можна замінити, то елементи каркасу замінити надто важко і дорого або навіть неможливо. Дошка для каркасу повинна пройти цикл сушіння у сушильній камері... стругання і анисептування, бажано методом занурення у ванній. 

! У жодному разі НЕ використовуйте свіжопиленого пиломатеріалу - при його всиханні вже після будівництва він "скрипітиме".

3. Досвідчені будівельники

Навіть грамотно виконаний проект каркасного будинку і закуплені якісні пиломатеріали можуть бути спохаблені недосвідченими робітниками. "Дядьки з вокзалу" якісного каркасника не збудують.  

Грамотно спроектований каркасник, виготовлений з якісного пиломатеріалу і збудований досвідченими робітниками служитиме не одне покоління.

Як ми працюємо

 Оформление заказа

 Проведение замеров и рассчетов

 Подписание договора

 Етап строительства

 Сдача готового дома

Виконання проекту

Складання кошторису

Підписання договору

Будівництво

Здача замовнику 

 

Збірні каркасно-щитові будинки

Збірні каркасно-щитові будинки: у спеціалізованій комп'ютерній програмі будинок "розбивається"на стінові панелі з такого розрахунку, щоб вни були за розміром транспортабельні на вантажівках а за вагою їх можна було переміщувати по будмайданчику вручну, без залучення автокрана. Каркасні панелі виготовляются у цехових умовах на високоточному обладнанні і на будмайданчик привозяться вже готові стінові панелі, нарізані у розмір балки перекриття або готові панелі перекриття, готові крокви або кроквяні ферми. 

 

Проекти

         Проект каркасного будинку з модрини у ФранціїПроект каркасного будинку з модрини у ФранціїПроект каркасного будинку з модрини у ФранціїПроект каркасного будинку з модрини у Франції

Ціна каркасного будинку

За майже п'ятнадцятирічний досвід виготовлення і будівництва каркасних будинків ми розробили для клієнтів гнучку систему пропозицій, які врахують кожне побажання:

1. Виготовлення проекту каркасного будинку.

Наше проектне бюро спроектує вам каркасний будинок, а ви самостійно закупите матеріали і збудуєте його.

2. Проект + матеріали каркасу

Ми проектуємо будинок і продаємо вже нарізаний у розмір пиломатеріал, який відповідає усім стандартам каркасного домобудівництва.

3. Проект + каркасно-щитовий домокомплект

 1. Ескізний і робочий проект каркасного дому
 2. Виготовлення на заводі і транспортування до місця будівництва
 3. Монтаж каркасу будинку
 4. Покриття даху матеріалами на вибір замовника
 5. Вітрозахист стінових панелей плівкою Tyvek House Wrap
 6. Утеплення і звукоізоляція мінераловатними матеріалами або целюлозним утеплювачем із розрахунку:
  • 200 мм - дах;
  • 150 мм - стіни зовнішні, перестінки внутрішні носійні, міжповерхове перекриття;
  • 100 мм - ненесучі перестінки
 7. Пароізоляція 
 8. Вікна: ПВХ, профіль білий, енергозберігаючий склопакет, поворотно-відкидний механізм
 9. Двері вхідні металеві, утеплені

Ціни на каркасні будинки дуже привабливі, тому каркасний дім під ключ стане відмінним придбанням. Його будівництво не забере багато часу, і зовсім скоро ви зможете відсвяткувати новосілля в новому, комфортному і теплому домі.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані будівельники, які виконають роботи зі зведення будинку якісно і в мінімальний строк. Ми виготовляємо каркасні будинки на власних виробничих потужностях, обладнаних сучасним високотехнологічним обладнанням. Вся продукція проходить строгий контроль якості на всіх етапах виготовлення. Ми пропонуємо різні проекти будинків, тому Ви обов'язково підберете для себя підходящий варіант!

Напишіть нам

   (обов'язково)
   (обов'язково)
Приєднати файл:

обмеження на розмір файлу 10Мб

Каркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок лицьований цеглоюКаркасний дім на ВолиніКаркасний будинок РівнеКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська область
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM