Дерев'яні каркасні будинки, збірні каркасно-панельні будинки

ТМ "Солідбуд" почав у 2003 році виготовлення деревяних каркасних і збірних каркасно-щитових будинків. В Україні цегла була дешева, дешевий газ, дешева праця робітників на будові... і все ж ми побачили майбутнє малоповерхового приватного та комерційного будівництва саме за каркасною і каркасно-щитовою технологією. І не помилилися! З 2003 року нами виготовлено і експортовано до країн ЄС більше півсотні будинків, а в Україні щороку ми будуємо щонайменше 3000 м2 збірних каркасно-щитових будинків, готельно-ресторанних комплексів, баз відпочинку.

Насамперед, пропонуємо ознайомитися з ТЕХНОЛОГІЄЮ каркасного будівництва.

Чому в Україні каркасні і каркасно-щитові будинки набувають такої популярності? Про переваги каркасних і каркасно-щитових будівель ви можете ознайомитися на нашій сторінці.

На сторінці Історія ви переконаєтеся, що для Західної України каркасні будинки не є новинкою і дізнаєтеся про виникнення каркасно-щитової технології.

У ГАЛЕРЕЇ Ви побачите фотознімки каркасних і каркасно-щитових будинків, готелів, ресторанів, баз відпочинку спроектованих, виготовлених і збудовних підприємствами ТМ "Солідбуд". 

Ціна каркасного будинку виробництва ТМ "Солідбуд" Вас приємно здивує! 

 

Стойка каркаса  Производство каркасного дома  Завод Солидбуд


Каркасний будинок Київська областьКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок лицьований цеглою
 
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM