Дерев'яні каркасні будинки, збірні каркасно-панельні будинки

ТМ "Солідбуд" почав у 2003 році виготовлення деревяних каркасних і збірних каркасно-щитових будинків. В Україні цегла була дешева, дешевий газ, дешева праця робітників на будові... і все ж ми побачили майбутнє малоповерхового приватного та комерційного будівництва саме за каркасною і каркасно-щитовою технологією. І не помилилися! З 2003 року нами виготовлено і експортовано до країн ЄС більше півсотні будинків, а в Україні щороку ми будуємо щонайменше 3000 м2 збірних каркасно-щитових будинків, готельно-ресторанних комплексів, баз відпочинку.

Насамперед, пропонуємо ознайомитися з ТЕХНОЛОГІЄЮ каркасного будівництва.

Чому в Україні каркасні і каркасно-щитові будинки набувають такої популярності? Про переваги каркасних і каркасно-щитових будівель ви можете ознайомитися на нашій сторінці.

На сторінці Історія ви переконаєтеся, що для Західної України каркасні будинки не є новинкою і дізнаєтеся про виникнення каркасно-щитової технології.

У ГАЛЕРЕЇ Ви побачите фотознімки каркасних і каркасно-щитових будинків, готелів, ресторанів, баз відпочинку спроектованих, виготовлених і збудовних підприємствами ТМ "Солідбуд". 

Ціна каркасного будинку виробництва ТМ "Солідбуд" Вас приємно здивує! 

 

Стойка каркаса  Производство каркасного дома  Завод Солидбуд


Каркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок РівнеКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасно-щитовий будинок КиївКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок Київська область
 
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2020 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM