Про нас

ТМ "СОЛІДБУД" - проектування, виробництво, будівництво каркасних будинків

Наша структура

Торгівельна марка "Солідбуд" (зареєстрований знак у Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг за № 107362). Виробнича компанія ТМ Солідбуд - ПП "УФА НОВА". Деревообробний завод і цех з виробництва каркасних конструкцій, це понад 2000 м2 приміщень на площі 1,1 гектара у місті Дубно, Рівненської області, земля і приміщення у власності підприємства. Сучасне обладнання забезпечує повний цикл обробки деревини - розпил, сушіння, стругання, антисептування, збирання готових виробів.

Нам 15 років! Наша історія.

ПП "УФА НОВА"розпочала діяльність у 2001 році з експортних поставок виробів з деревини власного виробництва до Західної Європи. До речі, ми одна з небагатьох українських фірм, яка експортує лише готову продукцію.

У 2001-2003 на замовлення виноробів півдня Франції роках ми виготовляли опори для виноградників та будівельні пиломатеріали.
 
У 2003-2004 роках ми виграли тендер на поставку до Італії шумовідбивних конструкцій до Олімпіади в Туріні.

шумозахисні конструкції автодороги       

У 2003 році за допомогою французьких партнерів ми налагодили виробництво збірних каркасно-панельних будинків для експорту в країни ЕС.

У тому ж році ми проектування каркасних будинків, виробництво і будівництво під ключ по всій території України. За 10 років нами збудовано десятки тисяч квадратних метрів каркасних будинків, готельно-ресторанних комплексів.

  
Ліцензія на будівництво МінРегіонБуду України АВ №359920

ПП "УФА НОВА" є членом Торгово-промислової палати України.

 

Панели сборных домов       Збірний каркасно-щитовий будинок


Каркасний будинок Київська областьКаркасний будинок Київська областьКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний будинок виробництва ТМ СОЛІДБУД, ФранціяКаркасний дім на Волині
 
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM
            TOP сайтов StroimDom.com.ua
© 2007 - 2019 Всі права застережені. TM Solidbud
Створення сайту SEOTM